MĖLYNASIS KARPIS

Jeigu esate bent kartą buvę Pamario krašte, žinote, koks ten magiškas gamtos grožis. Jeigu esate bent kartą patyrę Pamario krašto magiją, tikime, kad norite čia sugrįžti. O grįžti juk gera ten, kur esi laukiamas.

Jaukus, atsinaujinęs ir svetingas UAB „Kintai“ turizmo kompleksas „Mėlynasis karpis“ kviečia pailsėti ir papramogauti nuostabiame Pamario krašte.

„Mėlynasis karpis“ įsikūręs Pamario krašte, ant Minijos upės kranto tarp 600 hektarų tvenkinių teritorijos – Kintuose, Šilutės rajone. Nuostabi Pamario gamta, paukščių kolonijos, miškai, upė ir nuostabūs saulėtekiai – tai geriausias poilsis nuo miesto triukšmo ir šurmulio.

 

Mūsų turizmo kompleksas siūlo tokias paslaugas kaip: apgyvendinimas, poilsis svečių namuose „Žvejų užeiga“, bei baržoje – viešbutyje ant vandens „Pelikanas“, maitinimo paslaugos žuvies restorane „Mėlynasis karpis“, pramoginių laivų nuoma, ekskursijos laivais, pramoginė žvejyba tvenkiniuose, paukščių stebėjimas, paukščių fotografavimas, kubilo nuoma, švenčių – konferencijų organizavimas.

APGYVENDINIMAS

"ŽVEJŲ UŽEIGA"

Jeigu ieškote, kur apsistoti atvykus į Pamarį, mes turime Jums ką pasiūlyti.

Kviečiame praleisti laiką mūsų svečių namuose „Žvejų užeiga“. Šie svečių namai išskirtiniai tuo, jog tai yra rekonstruota vandens pumpavimo stotis, kuri aprūpina, visus žuvininkystės ūkio tvenkinius, vandeniu. Svečių namuose yra keturi atnaujinti, jaukūs ir patogūs dviviečiai kambariai, kuriuose gali apsistoti iki 15 svečių (su papildomomis lovomis). Svečių namai įsikūrę Pamaryje, ant Minijos upės kranto, Nemuno Deltos regioniniame parke, kur vandenų aplink yra sočiai.

 Užkietėjusiam miestiečiui užmigti kurkiant varlėms, o pabusti nuo laukinių paukščių klegesio pirmąjį rytą svečių namuose „Žvejų užeiga“ gali būti šiek tiek neįprasta. Aplanko keistas jausmas, kad kažko netikėtai trūksta. Dažniausiai mūsų svečiai pasigenda miesto triukšmo, bet jau antrą rytą ausis ima apsiprasti su natūraliais gamtos garsais.

Kaip dainavo grupė „Fojė“: „Galbūt ne garsas skamba tyloj, o tyla garse…“

APGYVENDINIMAS

"PELIKANAS"

Apgyvendinimo paslaugos Pamaryje. Nakvynė ant vandens!

Ieškote kur apsistoti Pamaryje? Norite praleisti laiką apsupti gamtos, vandenų?

Dar niekada nesate miegoję ant vandens?

Siūlome poilsį ant Minijos upės kranto mūsų įrengtoje baržoje „Pelikanas“. Po šios viešnagės galėsite drąsiai teigti, kad esate miegoję ir puikiai išsimiegoję ant vandens ir lažintis su draugais šio fakto tikrumu.
Barža „Pelikanas“ įsikūręs ant Minijos Upės kranto. Jame įrengtos 9 „kajutės“, t.y. kambariai. Iš jų penki dviviečiai, du triviečiai ir du keturviečiai. Kiekvienas kambarys turi atskirtą įėjimą, WC ir dušą.

Prabangos juose mažai, tačiau įspūdžių – daug!

Tai unikalus viešbutis, kuriame, pažadame, bangos neužsups ir puikiai pailsėsite.

Laivų nuoma

Nesuklysime teigdami, kad mus galima pasiekti sausumos, oro ir vandens keliu iš bet kurios pasaulio vietos. O jeigu visi gamtos prieglobsčio išsiilgusiųjų keliai vestų į „Mėlynąjį karpį“…

Pradžiai siūlome patiems išbandyti Pamario vandenų kelius ir pasigėrėti pakrančių grožiu. Kuršių marias, Nemuną ar Nidą lengvai ir saugiai pasieksite mūsų laivais „Perloja“ (45 vietos) ir „Ventvėjas“ (35 vietų). Teikiame laivų nuomos paslaugas, bei organizuojame pramogines  ir pažintines ekskursijas laivais po Nemuno Deltą, kurių metu susipažįstama su regioninio parko įžymybėmis – Rusnės sala, jos patraukliausiomis ir paslaptingiausiomis vietomis, Ventės ragu, Krokų lankos ežeru, Kuršių mariomis, Upaičiu ir kt. Jeigu norite ne tik pamatyti, o ir kažką įdomaus sužinoti, į pagalbą galite pasitelkti mūsų gidą, kuris įdomiai pristatys legendomis apipintą mūsų vandenų kraštą.

UAB KINTAI

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Buhalterija:

Darbo valandos:

Pirmadienis - Penktadienis:

8:00 - 17:00

El. paštas: admin@kintai.lt

Tel./Faksas: +37044147339

Generalinis direktorius
Rimgaudas Višinskas
El.paštas: r.visinskas@kintai.lt

MĖLYNASIS KARPIS

TURIZMAS/ŽVEJYBA

Administratorė / Laivų užsakymai
Mob. tel.: +37061672402
El. paštas: info@kintai.lt

Mėlynasis karpis

Tvenkinių g. 10, Povilų k., 

Šilutės raj. Lietuva, 99360

KELTAS ŠILUTĖ-NIDA

Kuršių deltos ekspresas

Mob. tel.: +37060793830
El. paštas: keltas@kintai.lt

Registracijos adresas:

UAB „Kintai“ Kuršių g. 11, Kintų mst.,

Šilutės raj., Lietuva 99358

Gamybinės bazės, cecho adresas:

Tvenkinių g. 6, Povilų k., Šilutės raj. Lietuva, 99360

Įmonės kodas: 177155847
PVM kodas: LT 771558410

A/S Nr. LT 657300010002585973
Swedbank kodas 73000

ĮŽUVINIMAS / GYVA ŽUVIS

Informacija Tel.: +37068771575

+37069844853

ŽUVIES PERDIRBIMAS

Informacija Tel.: +37061406533

El. paštas: j.visinskas@kintai.lt

© 2023 by UAB "KINTAI". Proudly created with Wix.com