top of page
6.jpg

TURIZMO KOMPLEKSAS

MĖLYNASIS KARPIS

melynasis karpis logo.png

Jaukus, atsinaujinęs ir svetingas UAB „Kintai“ turizmo kompleksas „Mėlynasis karpis“ kviečia ilsėtis ir pramogauti unikaliame Pamario krašte.​ „Mėlynasis karpis“ – įsikūręs ant Minijos upės kranto, 600 ha žuvininkystės tvenkinių teritorijoje – Kintuose, Šilutės rajone.

Nuostabi Pamario gamta, paukščių kolonijos, miškai, upė ir stebuklingi saulėtekiai – tai geriausias poilsis nuo miesto tempo ir šurmulio.

Jeigu esate bent kartą patyrę Pamario krašto magiją, tikime, kad norite čia sugrįžti!​

MŪSŲ PASLAUGOS

Visos turizmo paslaugos

RESTOBARAS

Maitinimas
IMG_2165 (2).jpg

„Mėlynojo karpio“, restobaras įsikūręs senos, restauruotos vandens pumpavimo stoties, aprūpinančios žuvininkystės tvenkinius Minijos vandeniu, pastate. Viskas čia – nuo aplinkos iki maisto, kalba apie pamarietišką gyvenimo būdą.

Kaip ir priklauso tokiai vietai, mūsų virtuvės išskirtinumas bei stiprybė – patiekalai iš šviežios lietuviškos žuvies. Dauguma jos (karpiai, eršketai, amūrai, plačiakakčiai, upėtakiai ir t.t.) – užauginta mūsų tvenkiniuose, tad šviežiau būti negali! O jei esate mėsos patiekalų fanas ar planuojate atvykti su vaikais, taip pat galite būti ramūs – visiems turime ką pasiūlyti!

„Grill“ patiekalų mėgėjus pasitiksime su mūsų  „Karpio griliu“, kur kokybiškose „Kamado Bono" kepsninėse kepame tiek žuvį, tiek mėsą.

Karštomis vasaros dienomis kviesime mėgautis gamta terasoje su vaizdu į Miniją, o vėsesniu oru – jaukiai įsitaisyti viduje, prie židinio.

Čia rasite gardų, šviežią, sezoninį maistą ir neįpareigojančią aplinką, alsuojančią Pamario gamta bei laisve. 

IMG_1987 (1).jpg

NAKVYNĖ IR PUSRYČIAI

Apgyvendinimas
Ieškote kur apsistoti Pamaryje? Norite praleisti laiką apsupti gamtos, vandenų? Turime Jums ką pasiūlyti!
Kintai (68).jpg

MĖLYNOJO KARPIO NAMAS

KARPIO NAMAS – tai rekonstruota vandens pumpavimo stotis, kuri aprūpina visus žuvininkystės ūkio tvenkinius Minijos vandeniu.

 

„Mėlynojo karpio name“ yra keturi atnaujinti, jaukūs ir patogūs dviviečiai kambariai, kuriuose gali apsistoti iki 12 svečių (su papildomomis lovomis). Kiekvienas kambarys turi atskirą balkoną su vaizdu į Minijos upę, WC ir dušą, televizorių bei kavos/ arbatos rinkinį. 

Užkietėjusiam miestiečiui užmigti kurkiant varlėms, o pabusti nuo laukinių paukščių klegesio pirmąjį rytą „Mėlynojo karpio name“ gali būti šiek tiek neįprasta. Aplanko keistas jausmas, kad kažko netikėtai trūksta. Dažniausiai mūsų svečiai pasigenda miesto triukšmo, bet jau antrą rytą ausis apsipranta su natūraliais gamtos garsais, o širdis nurimsta ir ima mušti daug harmoningesniu Pamario gamtos ritmu. Kaip dainavo grupė „Fojė“: „Galbūt ne garsas skamba tyloj, o tyla garse…“

MĖLYNOJO KARPIO BARŽA

Dar niekada nesate miegoję ant vandens?

Siūlome poilsį ant Minijos upės kranto, mūsų įrengtoje „Mėlynojo karpio baržoje“. Po šios viešnagės galėsite drąsiai teigti, kad esate miegoję ir puikiai išsimiegoję ant vandens bei lažintis su draugais šio fakto tikrumu.

„Mėlynojo karpio baržoje“ įrengtos 9 „kajutės“, t.y. kambariai. Iš jų penki dviviečiai, du triviečiai ir du keturviečiai. Kiekvienas kambarys turi atskirtą įėjimą, WC ir dušą.

Tai unikalus viešbutis, kuriame, pažadame, bangos neužsups ir nuostabiai pailsėsite. Apsistoję čia gal ir nerasite prabangos, tačiau įspūdžių – daug!

 

Be to – tai puiki vieta įsikurti didesnėms kompanijoms, konferencijų ar švenčių svečiams. 

re_0006_A88_1644.jpg

ŠVENTĖS IR KONFERENCIJOS

Šventės ir konferencijos
118599166_2944757105630068_8752356264267

Kviečiame švęsti asmenines bei verslo šventes, organizuoti konferencijas „Mėlynojo karpio" komplekse.

„Mėlynojo karpio name" ir „Mėlynojo karpio baržoje" galime patogiai apgyvendinti iki 50 svečių vienu metu.

 

Siūlome porą skirtingų erdvių, kurios puikiai tinka šventėms ar verslo susibūrimams.

Mūsų patyrusi komanda pasirūpins Jūsų kompanijos apgyvendinimu, maitinimu, pramogomis ir kitomis organizacinėmis detalėmis, o Jums liks – smagiai praleisti laiką! 

IMG_1292.jpg

LAIVŲ NUOMA

Laivų nuoma
re_0028_A88_2819.jpg

Siūlome išbandyti Pamario vandenų kelius ir pasigėrėti pakrančių grožiu. Kuršių marias, Nemuną ar Nidą lengvai bei saugiai pasieksite mūsų laivais „Perloja“ (45 vietos) ir „Kuršių deltos ekspresas“ (iki 90 vietų).

 

Teikiame laivų nuomos paslaugas bei organizuojame pramogines ir pažintines ekskursijas laivais po Nemuno deltą, kurių metu susipažįstama su regioninio parko įžymybėmis – Rusnės sala, Ventės ragu, Mingės kaimu, Krokų lankos ežeru, Kuršių mariomis ir kt.

Jeigu norite ne tik pamatyti, o ir kažką įdomaus sužinoti, į pagalbą galite pasitelkti mūsų gidą, kuris pristatys legendomis apipintą Pamario vandenų kraštą. 

Kiekvienos privačios kelionės laivu maršrutą deriname individualiai. 

Laivas „Kuršių deltos ekspresas“ taip pat veikia, kaip keltas ir sezono metu kiekvieną dieną plaukia maršrutu ŠILUTĖ–NIDA.

kd_2_be_logo_edited_edited.jpg

PIRTIS IR KUBILAS

SPA
Interjeras (126).jpg

Poilsiaukite bei švęskite „Mėlynojo karpio spa“! Tai naujas, atokiau stovintis pirties namelis su kubilu.

Ši pirtis ne eilinė, nes kaitindamiesi joje, stebėsite gamtą pro didelį vitrininį langą! Išsikaitinę „rusiškoje“ pirtyje galėsite atsigaivinti tyrame Minijos vandenyje bei pailsėti tvarkingame, erdviame priešpirčio kambaryje su krosnimi.

 

Be to, čia galėsite ir pernakvoti. Antrame namelio aukšte yra 4 viengulės lovos. Namelyje yra dušai ir tualetas. 

Pirties namelio terasoje, stovi didelis (apie 8 žmones talpinantis) kubilas. Visą terasą dengia stogas, tad čia smagu laiką leisti bet kokiu oru. 

Tai puiki vieta ir ramiam poilsiui su šeima ir linksmam pasibuvimui su draugais.

ŽVEJYBA

Žvejyba
re_0225_A88_3993.jpg

Net 600 ha teritoriją apimantys UAB „Kintai“ žuvininkystės ūkio tvenkiniai skirti ne tik komerciniam žuvies auginimui, bet  pramoginei žvejybai! 

Čia savo jėgas gali išbandyti ir žvejai mėgėjai ir profesionalai – karpininkai. 

Visus, norinčius žvejoti mūsų tvenkiniuose, prašome užsiregistruoti ir įsigyti žvejybos bilietą. 

Bilietai žvejybai parduodami infocentre.

Tel. pasiteiravimui bei registracijai: +370 607 85328; +370 616 72402.

NEI ŽVYNO, NEI UODEGOS!

karpis ir adomas.PNG

PAUKŠČIŲ STEBĖJIMAS

Paukščių stebėjimas
11021539_979730202037980_732083917657528

Per Nemuno deltos regioninį parką driekiasi vienas didžiausių pasaulyje paukščių migracijos kelių. Tai ne tik paukščių poilsio bei maitinimosi vieta, bet ir daugelio retų paukščių perimvietė. Ne veltui vos už 11 km nuo „Mėlynojo karpio“, Ventės rage – įsikūrusi viena svarbiausių Europoje paukščių stebėsenos bei žiedavimo stotis. 

Kviečiame gamtos ir paukščių stebėjimo mėgėjus bei profesionalus – ornitologus patogiai įsikurti „Mėlynajame karpyje".

Tikrai neliksite nusivylę, čia apsilankę ankstyvą pavasarį bei vėlyvą rudenį, kai vyksta intensyviausia paukščių migracija.

Mūsų tvenkinių teritorijoje galite aptikti jūrinių erelių, gulbių, žąsų, laukių, nendrinių lingių, garnių, kormoranų, nardančių ir urvinių ančių ir daugybę kitų. 

Taigi, čiupkite savo žiūronus, kamerą, guminius batus ir leiskitės į paukščių stebėjimo nuotykį apie 600 hektarų teritorijoje.

Mes paukščių stebėjimo turų neorganizuojame, tačiau mielai rekomenduojame savo partnerius "ORNITOSTOGOS". Daugiau apie jų organizuojamus turus skaitykite čia.  

IMG_7443.jpg

KITOS PASLAUGOS

Kitos paslaugos
grandfather-his-grandson-go-fishing-bicy

DVIRAČIŲ NUOMA

Mus supa daugybė vaizdingų vietovių ir maršrutų, tad pasivažinėjimas dviračiais čia – ne tik aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir galimybė dar geriau pažinti Pamario kraštą bei gamtą.

Leiskitės į malonų pasivažinėjimą aplink mūsų tvenkinius arba į dviračių žygį Minijos krantais iki Mingės kaimo (7 km), Ventės rago paukščių žiedavimo stoties (11 km), Aukštumalės aukštapelkės pažintinio tako (8 km), Kintų uostelio bei kaitavimo centro ar Kintų apžvalgos bokšto, kur atsiveria nuostabus marių ir Kuršių nerijos kopų peizažas (4-5) km., o gal išdrįsite keliauti dviračiu iki Šilutės (18 km) ar Rusnės (26 km)?

Dviračiai nuomuojami tik mūsų gyventojams. 

IMG_6483.jpg

VALČIŲ

NUOMA

Pažinkite ne tik sausumos bet ir vandens kelius patys! 

Siūlome niekur neskubant, romantiškai pasiirstyti Minijos upe, gėrintis upės pakrančių gamta ir paukščių čiulbesiu. 

O kai kam gal tai būtų puiki proga ramumoje užmesti meškerę... Juk Minijos upė patenka į ichtiologinio draustinio, garsėjančio žuvies gausa ir įvairove, ribas. 

Dėl valčių nuomos kreiptis į barą.  

lE

TURISTINĖ POILSIAVIETĖ

Ieškantiems unikalios vietos išvykai su nameliu ant ratų ar stovyklavimui palapinėse – siūlome apsistoti tam specialiai skirtoje teritorijoje, esančioje šalia „Mėlynasis karpis“, prie Minijos upės kranto. Čia stovyklautojų patogumui įrengtas tualetas ir dušas, netoliese yra elektros įvadas.

Stovyklautojai ir svečiai mūsų teritorijoje taip pat ras vietų piknikui (laukiniai stalai su suolais), galės užsikurti savo ar išsinuomoti mūsų šašlykinę ir naudotis visomis kitomis mūsų paslaugomis.​

re_0008_A88_1657.jpg

KONTAKTAI

TURIZMAS

TURIZMO KOMPLEKSAS „MĖLYNASIS KARPIS“ 

APGYVENDINIMAS • MAITINIMAS •  LAIVŲ NUOMA • ŽVEJYBA

Adresas: Tvenkinių g. 10, Povilų k., Kintų mst., Šilutės raj., LT-99358 Kintai.

Dėl apgyvendinimo, tel.: +370 616 72402

Dėl maitinimo, tel.: +370 441 69510
El. paštas: info@kintai.lt

APLANKYKITE MUS: 

FACEBOOK 

KELTAS ŠILUTĖ-NIDA KURŠIŲ DELTOS EKSPRESAS

Tel.: +370 607 93830

El. paštas: keltas@kintai.lt

Kelto stovėjimo vieta Šilutėje: Šilutės mažųjų laivų uostas“ , Uosto g. 9, Šilutė. 

re_0119_A88_3353 (1).jpg
bottom of page